SPONSORZY 2012

  • Oerlemans Foods Polska, Strzelno
  • Winterhalter Gastronom Sp. z O.O. - zmywarki przemysłowe dla gastronomii.
  • Prymat
  • alva.pl
  • WELMAX
  • WELMAX

KALENDARZ

Październik 2014
PoWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

SOCIAL MEDIA

SZCZEGÓŁY

V Ogólnopolski i I Międzynarodowy Kulinarny Zlot Orłów – Szczawno Zdrój

Niedziela, 01-06-2008

Tegoroczna edycja Kulinarnego zlotu Orłów urosła do rangi międzynarodowej, ponieważ w konkursie na najlepszą potrawę regionalną wzięło udział 11 ekip, nie tylko z kraju, ale również z zagranicy.

Impreza zorganizowana została przez Spółkę Rivnedell oraz Fundację Klubu Szefów Kuchni przy współpracy władz miasta Szczawno Zdrój oraz Uzdrowiska Szczawno-Jedlina S.A.

Prezentacja potraw jak również produktów regionalnych odbyła się na głównym pasażu spacerowym Miejscowości Uzdrowiskowej Szczawno Zdrój, przy Hotelu Rivendell.

Zmaganiom Kucharzy towarzyszyły liczne występy artystyczno-folklorystyczne polskich i zagranicznych zespołów regionalnych. Imprezę poprowadził z dużą dozą humoru Mirek Drewniak.

I miejsce w konkursie zajęła potrawa przyrządzona przez ekipę kucharzy
z Gospody Babinicz w Szczawnie Zdroju, reprezentujących Region Dolnośląski -
Mirosława Sipę, Wojciecha Mikułę:

Karp z sudeckiej krainy w sosie na szaro z rodzynkami

Na miejscu II znalazła się potrawa przygotowana przez Irenę Brzeską,
i
Zbigniewa Grzejdę z Regionu Łódzkiego – Hotel Willa Roza Włodzimierzów: Rolada z indyka z pistacjami otoczona placuszkami ziemniaczanymi z migdałami.

III miejsce przypadło potrawie sporządzonej przez kucharzy z Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej ze Śląska - Wiesława Ambrosa, Sebastiana Humskiego:
Kotlet dymfowany i szałot śląski

Pozostałe potrawy regionalne przygotowali:

  • Dolny Śląsk – Zespół Polanki z Nowej Wsi Grodzickiej, Zamek Grodziec – Józefa Grzyb, Aniela PiteraGołąbki polańsko-bieszczadzkie

  • Dolny Śląsk – Uzdrowisko Szczawno Zdrój Jedlina – Elżbieta Trzaskawska Krystyna DudziakCielęcina a’la Korona Piastowska

  • Podkarpacie - Zamek w Baranowie Sandomierskim - Marek Łukasiewicz, Tomasz Ciaś  - Kulacha Lasowicka

  • Dolny Śląsk – Kłodzki Klub Kulinarny – Waldemar Załuski, Janusz SkrobotŻeberka wieprzowe Hrabstwa Kłodzkiego w towarzystwie duszonych warzyw i sosu z czarnego bzu

  • Małopolska – Stowarzyszenie Polskich Kucharzy i Cukierników Region Małopolski

Szczuka Damian, Piotr Krawczyk - Kaczka po krakowsku z kaszą krakowską

  • Mazowsze – Ryszard Dudziak, Piotr PyzaZraz wołowy z kluskami gryczanymi i sandaczem duszonym w miodowej kapuście.

Region Kujawsko – Pomorski – Stowarzyszenie Kucharzy Kujaw i Pomorza – Tomasz Welter, Zbigniew MeyerGrudziądzkie plence drożdżowe

  • Sardynia - Damiano Serre Gnoccheti alla sarda con sugo di salciccia

  • Serbia prezentacja produktów spożywczych – Iwan Pawliczewicz

Potrawy oceniane były przez profesjonalne Jury

Jury techniczne;

Zbigniew Kurleto, Kraków

Jean Bos, Belgia

Michel Labarre, Francja

Jury degustacyjne;

Wiesław Bober , Kudowa Zdrój – przewodniczący Jury

Barbara Jakimowicz-Klein, Wrocław

Leszek Kołodziej, Wrocław

Tomasz Nielubiński, Jelenia Góra

Paweł Malewski, Warszawa

SPONSORZY:

HAMBEX – Dolnośląskie Centrum Zaopatrzenia Gastronomii
      Coca-Cola HBC Polska
      Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp.J.
      BM FOKA Ekologiczna Pralnia Chemiczna Adam Jennings
      EURODEX–Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtowania Alkoholi
      DOM WINA Sp. z .o.o.
      PIEKARNIA Jarosław Kawka
      Fabryka Porcelany KRZYSZTOF S.A.
      NORDIS Nordis Chłodnie Polskie. Sp. z o.o.
      INTER EUROPOL Piekarnia Szwajcarska S.A.
      Kredyt Bank S.A. Regionalne Centrum Detaliczne we Wrocławiu
      OERLEMNAS FOODS POLSKA Sp. z o.o.
      STALGAST Sp. z o.o.
      UNITY LINE  Sp. z o.o.
      AVER Świebodzice
      Przedsiębiorstwo Chemiczne Cheman S.A.
      TADMIX
      Centrum Dystrybucji Drobiu JAMA S.J.


    
Tradycją lat ubiegłych nie tylko zwycięzcy zostali nagrodzeni, również każda
z ekip uczestniczących w przedsięwzięciu uhonorowana została dyplomem, certyfikatem oraz statuetką orła. Wyróżnienia natomiast otrzymali
Jean Bos i Michel Labarre, którzy podczas imprezy zaprezentowali tajniki kuchni molekularnej oraz kuchni francuskiej.

Uroczysta gala wręczania nagród odbyła się w przepięknej scenerii Teatru Zdrojowego przy suto zastawionym daniami regionalnymi ogólnopolskim stole, przygotowanym przez uczestników Zlotu .

Waldemar Hołówka




Galeria wydarzenia


Kliknij aby powiekszyc obrazek Kliknij aby powiekszyc obrazek Kliknij aby powiekszyc obrazek Kliknij aby powiekszyc obrazek Kliknij aby powiekszyc obrazek Kliknij aby powiekszyc obrazek
Kliknij aby powiekszyc obrazek Kliknij aby powiekszyc obrazek Kliknij aby powiekszyc obrazek Kliknij aby powiekszyc obrazek



PRZEPIS SZEFA